Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: more
gl: máis

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Page
gl: Páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
