Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Name
gu: નામ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
