Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Page
is: Síða

en: Fields
is: Svæði

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
