Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: more
it: altro

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Page
it: Pagina

en: Fields
it: Campi

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Choose file
it: Scegli file

en: Master
it: Principale
