Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
