Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
