Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Page
ro: Pagina

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Master
ro: Expert
