Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: more
sk: viac

en: Name
sk: Názov

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -
