Visual select file (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
