Visual select file (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
