Visual select file (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: more
bs: još

en: Name
bs: Ime

en: Page
bs: Strana

en: Fields
bs: Polja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
