Visual select file (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: more
cs: více

en: Name
cs: Jméno

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Master
cs: Nadřízené
