Visual select file (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Page
cy: Tudalen

en: Fields
cy: Meysydd

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
