Visual select file (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Page
eu: Orria

en: Fields
eu: Eremuak

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
