Visual select file (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
