Visual select file (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: more
ht: plis

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -
