Visual select file (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Name
hy: Անուն

en: Page
hy: Էջ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
