Visual select file (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Name
id: Nama

en: Page
id: Halaman

en: Fields
id: Bidang isian

en: Ascending
id: Menaik

en: Descending
id: Menurun

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -
