Visual select file (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Fields
lv: Lauki

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
