Visual select file (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
