Visual select file (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Page
oc: Pagina

en: Fields
oc: Camps

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
