Visual select file (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Page
uk: Сторінка

en: Fields
uk: Поля

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Master
uk: Головне
