Visual select file (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Page
vi: Trang

en: Fields
vi: Các trường

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Choose file
vi: Chọn tập tin

en: Master
vi: Chính
