Visual select file (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Page
be: Старонка

en: Fields
be: Палі

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
