Visual select file (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Page
bg: Страница

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Apply
bg: Търси
