Visual select file (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: more
de: mehr

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Fields
de: Felder

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Choose file
de: Datei auswählen

en: Visual Select File
de: Visuelle Dateiauswahl
