Visual select file (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Page
et: Lehekülg

en: Fields
et: Väljad

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Master
et: Peamine
