Visual select file (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Page
he: דף

en: Fields
he: שדות

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Master
he: מאסטר
