Visual select file (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Page
hr: Stranica

en: Fields
hr: Polja

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni
