Visual select file (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
