Visual select file (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Page
pl: Strona

en: Fields
pl: Pola

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Master
pl: Główny
