Visual select file (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Page
tr: Sayfa

en: Fields
tr: Alanlar

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Master
tr: Ana (master)
