Visual select file (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: File
ar: ملف

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Core
ar: النواة

en: Views
ar: الرؤى

en: Upload
ar: رفع

en: Fields
ar: الحقول

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Link to
ar: رابط ل

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
ar: الملف المشار إليه بواسطة الحقل !name غير موجود.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ar: افصل لواحق الملفات بمسافة أو فاصلة ولا تضع النقطة.
