Visual select file (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Cancel
et: Tühista

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Core
et: Tuum

en: Views
et: Vaated

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Fields
et: Väljad

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Original
et: Originaal

en: Add file
et: Lisa fail

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: Go back
et: Mine tagasi

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
et: !name poolt viidatud faili ei eksisteeri.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Manual crop
et: Käsitsi kärpimine
