Visual select file (7.x-1.10) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Fields
hy: Դաշտեր
