Visual select file (7.x-1.10) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Core
km: សំខាន់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: The file referenced by the !name field does not exist.
km: មិ​នមា​ន​ឯកសារ​ដែល​យោង​ដោយ​វាល​ !name ​ទេ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
