Visual select file (7.x-1.10) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: File
ne: फ़ाइल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Original
ne: असली

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा
