Visual select file (7.x-1.11) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: མཐའ་མཇུག་གི་ཡིག་ཆ་གང་དུ་ཉར་དགོས་པར་གདམ་དགོས། སྒེར་དང་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་ཡིག་ཆ་གསོག་འཇོག་བསྡུར་ན་སྒེར་གྱི་གསོག་འཇོག་ལ་འགྲོ་སོང་ཆེ། ཡིནའང་གནས་ཁོངས་འདིའི་ཡིག་ཆའི་བེད་སྤྱོད་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་ཐུབ།

en: The file referenced by the !name field does not exist.
bo: གནས་ཁོངས་!name་ཡིས་ཟུང་འབྲེལ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་གནས་མི་འདུག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
