Visual select file (7.x-1.12) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Cancel
hu: Mégsem

en: File
hu: Fájl

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Views
hu: Nézetek

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Fields
hu: Mezők

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Original
hu: Eredeti

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: Go back
hu: Vissza

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Formatter
hu: Formázó

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
hu: !name mező által hivatkozott fájl nem létezik.

en: Image style
hu: Képstílus

en: - Choose -
hu: - Választás -

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Choose file
hu: Fájl kiválasztása

en: Manual crop
hu: Kézi vágás
