Visual select file (7.x-1.12) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Go back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ ತೆರಳು
