Visual select file (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Views
lt: Vaizdai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Original
lt: Orginalas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.
