Visual select file (7.x-1.12) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Cancel
lv: Atcelt

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Core
lv: Kodols

en: Views
lv: Skati

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Original
lv: Oriģināls

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
