Visual select file (7.x-1.12) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
