Visual select file (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Master
ar: الرئيسي
