Visual select file (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Page
da: Side

en: Fields
da: Felter

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -
