Visual select file (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Page
eo: Paĝo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -
