Visual select file (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Page
es: Página

en: Fields
es: Campos

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
