Visual select file (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Page
fi: Sivu

en: Fields
fi: Kentät

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
