Visual select file (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Choose file
fr: Choisir un fichier

en: Master
fr: Principal
