Visual select file (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Page
hu: Oldal

en: Fields
hu: Mezők

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Choose file
hu: Fájl kiválasztása

en: Master
hu: Mester
